فروش ویژه بلوک‌زن تخم‌گذار

فروش ویژه بلوک‌زن تخم‌گذار توانسته آن را به صورت مستقیم و بدون واسطه که به صورت عمده ای نیز بوده است توانسته نظر مشتریان را به خود جذب کند. قیمت آن نیز مناسب می باشد.
مشتریان عزیز می توانند جهت خرید بلوک صنعتی درجه یک به آدرس اینترنتی ما که در اختیار آنها گذاشته می شود مراجعه نموده. این محصول را سفارش داده و در هر نقطه از کشور به صورت عمده خریداری نمایند. بسیار برای مشتریان به صرفه می باشد.

فروش ویژه بلوک‌زن تخم‌گذار

درباره دستگاه بلوک زنی چه می دانید

این دستگاه به روش قدیمی بلوکهای سیمانی تولید می‌ کند. طرز کار این نوع دستگاه بدین صورت است که بعد از اینکه یک ردیف بلوک سیمانی تولید شد. دستگاه به سمت جلو حرکت کرده و سپس ردیف بعدی را تولید می‌کند.
فرآیند ساخت بلوک در این دستگاه ها به صورت ثابت و اتوماتیک انجام می‌شود. در طی مراحل ساخت، اپراتور دخالتی در تولید ندارد. در این نوع از دستگاه‌ها پس از تولید بلوک روی پالت‌های چوبی مخصوص، نوار نقاله زیر دستگاه بلوک زن، بلوک‌ها را به فضای عمل آوری هدایت می‌کند. پس از خشک شدن و عمل آمدن، به انبار محصولات تولید شده منتقل شوند.

همه مدل های بلوک های ساختمان بسیار سبک ذکر شده در بالا در فروشگاه ما موجود است. تمام مدل های بلوک های سبک وزن فقط در تماس مستقیم با سازنده در فروشگاه ما فروخته می شوند. کارگاه بزرگ ساخت بلوک در تولید بهترین مصالح ساختمانی بسیار موفق بوده است. در فروشگاه آنلاین ما، می توانید اقدامات لازم را برای خرید بهترین بلوک های سبک وزن انجام دهید. قیمت هر بلوک ساختمانی که در مدلهای مختلف تولید می شود برای شما متفاوت است. بلوک های ساختمانی فوق سبک در مدل های مختلف و قیمت های بسیار مناسب در فروشگاه ما به فروش می رسند.

درباره دستگاه بلوک زنی چه می دانید

انواع دستگاه بلوک زنی و کارایی آن

انواع دستگاه بلوک زنی و کارایی آن به صورت ثابت و اتوماتیک است. در طول فرایند تولید، اپراتور در تولید دخالت نمی کند. در این نوع ماشین ها، پس از تولید بلوک روی پالت چوبی مخصوص، نوار نقاله زیر دستگاه بلوک زن بلوک ها را به فضای پردازش هدایت می کند تا پس از خشک شدن و پردازش، آنها را به انبار محصولات تولید شده منتقل کنند. این نوع ماشین آلات دارای بالاترین هزینه سرمایه گذاری، بالاترین تکنولوژی تولید و بالاترین تیراژ تولید هستند.

در این ماشین آلات، ابتدا مصالح ساختمانی مانند سیمان، ماسه و پوکه با هم مخلوط می شوند. سپس مخلوط به دست آمده را در سینی ریخته می شود. سپس مواد مخلوط شده را با استفاده از یک غربال در قالب بریزید تا فضاهای خالی پر شود. مرحله بعدی ارتعاش مواد است. در این مرحله دستگاه ارتعاش می کند و فضای خالی بین مواد ایجاد می شود. این فضاهای خالی باید دوباره پر شود. مرحله بعدی که باید انجام دهیم این است که دستگاه را برای فشرده سازی مواد پایین بیاوریم.

مخلوط بتنی مورد استفاده در ساخت بلوک باید شامل یک فنجان سیمان پرتلند و ۳٫۵ فنجان ماسه (تا نصف ضخامت نازک ترین دیواره بلوک) و ۲٫۵ فنجان ماسه و ۱۵۰-۱۳۰ لیتر آب برای بتن تکان داده شده یا ۱۸۰-۱۶۰ باشد. لیتر برای بتن در صورت تشکیل بلوک، اگر بلوک به روش مکانیکی ساخته شده است، قالب باید تا ارتفاع مشخصی از سطح نهایی خود پر شود و مخلوط داخل قالب دستگاه پس از تکان خوردن خرد و صاف شود.

انواع دستگاه بلوک زنی و کارایی آن

بازار پخش دستگاه بلوک‌زن تخم‌گذار ۶قالبه

بازار پخش دستگاه بلوک زن ۶ قالبه دارای نوسانات بسیار زیادی است. قیمت این محصول تحت تاثیر دلار است به همین دلیل قیمت آن روزانه تغییر می کند. برای بررسی تغییرات قیمت بلوک زن نیمه اتوماتیک می توان به سایت های اینترنتی برندهای متفاوت مراجعه کرد.

گسترش خرید های اینترنتی موجب افزایش حق انتخاب مشتری شده است زیرا با مراجعه به سایت می تواند تنوع قیمت مرکز تولید بلوک زن را در جای جای ایران بررسی کند. خرید اینترنتی بلوک‌زن تخم‌گذار نیز مشمول این موضوع می شود. افرادی که قصد خرید بلوک‌زن تخم‌گذار دارند می توانند قبل از اقدام به خرید تنوع محصولات، قیمت و رنگ ها را در سایت های مختلف بررسی کنند.

بازار پخش دستگاه بلوک زن 6قالبه