خرید دستگاه بلوک زنی هیدرولیکی اقساطی

دستگاه بلوک زنی هیدرولیکی برای تولید بلوک در کارخانه ها، کارگاه ها و هر جایی که بلوک تولید می شود قابل استفاده است. این دستگاه از سیستم هیدرولیک استفاده میکند. نحوه کار این دستگاه به این صورت است که مصالح روی سینی دستگاه بلوک زن ریخته میشود. سپس به داخل قالب هدایت می شوند و پس از فشرده شدن مصالح بلوک آماده میشود. همچنین سیستم حرکت دستگاه بلوک زنی توسط الکتروموتور و چرخش با فرمان دستی انجام میگیرد. سیستم ویبره دستگاه بلوک زن با استفاده از دو ویبره روغنی یا برقی از بغل می باشد.

 

خرید دستگاه بلوک زنی هیدرولیکی اقساطی

مشخصات انواع دستگاه بلوک زنی هیدرولیکی

۱٫یکی از مصالحی که در ساختمان سازی از کاربرد بالایی برخوردار است بلوک می باشد. به دلیل وزن پایینی که بلوک ها دارند کاربرد بالایی دارند. استحکام بلوک ها زیاد می باشد. به همین علت برای مقاومت در برابر زلزله از آن استفاده می شود.

۲٫یکی دیگر از مزیت هایی که بلوک دارد موادی است که در ساخت آن مورد استفاده قرار می گیرد.

این مواد سازنده موجب شده است تا بلوک ها با محیط سازگار شوند و به محیط آسیبی نرساند. همچنین بلوک ها از مقاومت بالایی برخوردار هستند. به خوبی می توانند فشار و وزن ساختمان را تحمل کنند.

۳٫دستگاه بلوک زنی تمام اتوماتیک که خود انواع مختلفی دارد. امروزه یکی از دستگاه های پر استفاده در صنعت ساختمان سازی است.

۴٫در این دستگاه علاوه بر ویبره، عمل حرکت نیز با استفاده از یک موتور مجزا انجام می شود. به این صورت دخالت نیروی انسانی پایین می آید. این دستگاه ها در زمان کاری خود نیاز به یک اپراتور دارند که بر روی عملکرد دستگاه نظارت داشته باشد. بتواند مشکلات احتمالی در مسیر کار ممکن است بوجود بیایند را بررسی و حل کند.

نمونه ای از این دستگاه ها وجود دارد که به صورت سیار قابل استفاده هستند و شما می توانید آن ها را به محل مورد نظر که قصد استفاده از بلوک در آن را دارید ببرید و از دستگاه استفاده کنید.

 

مشخصات انواع دستگاه بلوک زنی هیدرولیکی

فروش دستگاه بلوک زنی هیدرولیکی خارجی

انواع دستگاه بلوک زنی بلوک زن اتوماتیک که آن را با نامهای دستگاه بلوک زنی پاکت دار، دستگاه تمام هیدرولیکی، دستگاه سیار یا تخم گذار و دستگاه بلوک زنی سیلو نیز می شناسند؛ دارای مشخصات و ویژگی های خاصی هستند و امروزه از فروش فوق العاده ای برخوردار هستند.

فروش دستگاه بلوک زنی هیدرولیکی خارجی با ویژگی هایی چون:قابلیت تعویض قالب های مختلف,مجهز به سیستم قفل کن اتوماتیک چکش جهت اطمینان از سالم بودن بلوک به هنگام خروج از قالب و غیره دارای بازار فروش بالایی است که هر کسی را جذب خود می نماید.

 

فروش دستگاه بلوک زنی هیدرولیکی خارجی