راهنمای خرید دستگاه بلوک زنی هیدرولیکی

دستگاه بلوک‌زنی هیدرولیکی امروزه به یکی از پرمصرف ترین محصولات در بین عموم تبدیل شده و استفاده آن مزایای زیادی در بر می گیرد. پخش دستگاه بلوک زنی هیدرولیکی به صورت غیر حضوری توسط شرکت معتبر انجام می شود. مشتریان می توانند قیمت کمی برای آن پرداخت نمایند. این محصول به صورت عمده و کلی قابل سفارش می باشد که بسیار به صرفه است.

 

راهنمای خرید دستگاه بلوک زنی هیدرولیکی

توضیحاتی درباره این محصول

دستگاه بلوک‌زنی هیدرولیکی مرغوب از تجهیزات و ماشین آلات بسیار کاربردی در صنعت می باشد که به تولید بلوک های ساختمانی می پردازد. در زیر ۵ ویژگی دستگاه بلوک زن درجه یک جهت شناخت بیشتر به عنوان شده است:

• به صورت تمام اتوماتیک فعالیت می کند.

• در سایز و مدل های گوناگون وجود دارد.

• از بدنه فولادی بسیار مستحکم برخوردار می باشد.

• ظرفیت بسیار بالایی دارد.

• اندازه قالب آن قابل تغییر است. یکی از مهمترین ویژگی ها و خصوصیات این دستگاه تغییر دادن برق آن توسط اپراتور می باشد. بنابراین می توان به صورت تک فاز یا سه فاز آن را تنظیم نمود. از نظر مصرف انرژی بسیار بهینه می باشد. همچنین دارای موتور بسیار پر قدرت بوده که از عملکرد خوبی برخوردار می باشد و دارای جنس چدن است.

ظرفیت تولید روزانه آن بیش از ۵۰۰ بلوک در روز می باشد که بسیار قابل توجه بوده و اپراتور می‌ تواند در صورت نیاز آن را تغییر دهد. در قسمت زیر آن چرخ هایی تعبیه شده که دارای روکش لاستیک می‌باشد. همچنین به سهولت می توان آن را انتقال داد.

 

توضیحاتی درباره دستگاه بلوک زنی هیدرولیکی

قیمت فروش دستگاه بلوک زنی هیدرولیکی

خرید دستگاه بلوک زن درب کارخانه عمده یکی از بهترین روش‌هایی است که همه مشتریان می ‌توانند به واسطه آن هزینه‌ های بسیار کمی بابت سفارش آن پرداخت کنند. این محصول از بهترین شرکت های سازنده ایرانی و خارجی انتخاب شده است که از کیفیت بسیار بالایی در تولیدات خود برخوردار هستند. همچنین محصولات را به صورت کاملا اصل و اورجینال در دسترس خریداران قرار می دهند. شما می توانید جهت سفارش این کالا با استفاده از شماره هایی که در ادامه درج شده است با کارشناسان کارخانه دستگاه بلوک زن ارتباط برقرار نمایید. همچنین نسبت به سفارش محصول اقدام نمایید،

سفارشات عمده و کلی برای همه افراد امکان ‌پذیر است. بنابراین می ‌توان به هر میزانی که به آن احتیاج داشته باشید به سفارش این کالا بپردازید. بسته بندی ها و مدل های این محصول بسیار متنوع هستند. بدین رو هر کس می تواند بنا بر سلیقه و میزان درآمد خود به انتخاب آن دست بزند. این کالا پس از بررسی های مورد نظر به تمامی استان ‌های کشور ارسال می ‌شود. به این منظور از وقت مناسب استفاده می ‌شود تا مشتریان با خیال راحت محصول را در سلامت کامل در اختیار داشته باشند. قیمت دستگاه بلوک زنی در این مجموعه بسیار مناسب است.

 

قیمت فروش دستگاه بلوک زنی هیدرولیکی