مراکز خرید دستگاه بلوک‌زنی

مراکز خرید دستگاه بلوک‌زنی معمولا در بیشتر شهرها و استان های کشور وجود دارند. امروزه با توجه به محدودیت های تردد و انتشار بیماری کرونا مشتریان می توانند بدون حضور در محل فروش با مراجعه به سایت های فروش این محصولات به صورت آنلاین سفارش داده. در مدت زمان کوتاهی درب خانه خود تحویل بگیرند.
برای خرید دستگاه بلوک‌زنی می توانیم به مراکز فروش ماشین آلات کشاورزی و ساختمانی مراجعه کنیم. از فروشنده در مورد نحوه کار کرد و نگهداری این دستگاه ها سوال کنیم.

مراکز خرید دستگاه بلوک زنی

معرفی انواع دستگاه بلوک‌زنی

دستگاه بلوک‌زنی یکی از ماشین آلات بسیار پرکاربرد در صنعت ساختمان سازی است. به صورت دستی و برقی در بازار وجود دارد. این دستگاه ها با ترکیب سیمان و ماسه قادر به تولید بلوک هایی به قطر دو میلی متر می باشد. در هر ۸ ساعت می تواند حدود ۶۵۰ تا ۷۰۰ عدد بلوک را تولید کند.

بلوک زن های دستی معمولا دو یا سه تایی می زنند. بلوک زن نیمه اتومات قادر به تولید چهار یا شش بلوک در یک زمان است. می تواند با سرعت بالاتری به نسبت بلوک زن دستی بلوک تولید کند. بلوک زن های دستی برای تولید کننده بلوک کم هزینه تر و قابلیت کار در هر مکانی را دارند. به علت وابسته نبودن به انرژی برق می توان در فضاهای مختلف به صورت موقت کار کرد.. نیاز به جای ثابت با امکانات برقی ندارد.

انواع دستگاه های بلوک زنی وجود دارد.

  1. بلوک زن تخم گذار:شش تایی و نیمه اتوماتیک.
  2. بلوک زن هیدرولیک نیمه اتوماتیک.
  3. بلوک زن دستی و بدون متور.

معرفی انواع دستگاه بلوک زنی

دستگاه بلوک‌زنی چیست و چه کاربردی دارد

با توجه به سرعت ساخت و ساز در صنعت ساختمان سازی استفاده از آجرهای قدیمی بسیار زمانبر و گران تمام می شود. از طرفی استحکام لازم را در دیوار ها ایجاد نمی‌کند. با ورود دستگاه های بلوک زنی این کار بسیار پر سرعت و با کیفیت بالاتری انجام شد. بلوک ها با حجم چندین برابری جای آجرهای کوچک را گرفتند. به علت اینکه از جنس سیمان هستند و داخل آن هم با سیمان پر می شود بسیار مستحکم است.

دستگاه های بلوک زنی بعنوان یک عامل برای تولید یک شغل جدید و پر سود وارد عرصه ساختمان سازی شد. به صورت دستی و برقی توانست کمک بسیار زیادی به ساختمان سازان کند. این دستگاه دوتایی سه تایی و چهارتایی بلوک می زند. معمولا بلوک ها را با قطر دو میل تولید می کند. این امکان را هم دارد که میل ها را بیشتر یا کمتر کند. در این صورت ممکن است یا بسیار نازک شده و خرد شوند و یا وزن بلوک ها زیاد شود و قابلیت حمل نداشته باشد.

در واقع دستگاه بلوک زن ملات حاصل از مخلوط سیمان و ماسه را در اثر فشار درون قالب ها بصورت بلوک خارج می کند. بعد از خشک شدن کامل قابل استفاده می باشند.

دستگاه بلوک زنی چیست و چه کاربردی دارد

پخش کنندگان بلوک زن نیمه اتوماتیک

بلوک زن های نیمه اتوماتیک به علت سرعت در بلوک زنی طرف داران بیشتری دارد. مرکز پخش بلوک زن های نیمه اتوماتیک در هر استانی وجود دارد و در برخی از استان ها چندین مرکز پخش وجود دارد که اقدام به فروش و ارائه خدمات به مشتریان خود می کنند. اما با توجه به شرایط کنونی و محدودیت های تردد مشتریان می توانند با مراجعه به سایت های معتبر فروش آن را به صورت مستقیم از تولید کنندگان اصلی با قیمت مناسب و در کمترین مدت زمان به صورت آنلاین خریداری کرده و در درب خانه خود تحویل بگیرند.

پخش کنندگان بلوک زن نیمه اتوماتیک تصویر انواع مدل های بلوک زن را با برندهای مختلف به همراه توضیحات و نوع کاربرد آن در سایت فروش خود قرار می دهند و مشتری می تواند با اطمینان و خیال آسوده بسته به نوع مصرفی که دارد آن را انتخاب و سفارش دهد.

پخش کنندگان بلوک زن نیمه اتوماتیک